negyvūniniai maisto produktai

negyvūniniai maisto produktai
negyvūniniai maisto produktai statusas Aprobuotas sritis negyvūninio maisto gamyba ir prekyba apibrėžtis Iš augalų ir (ar) jų dalių gauti produktai, naudojami maistui: augalai ir jų dalys, javai, valgomosios daržovės, valgomieji vaisiai, uogos, grybai ir iš jų pagaminti gaminiai. atitikmenys: angl. products not of animal origin vok. Erzeugnisse nichttierischen Ursprungs pranc. produits d'origine non animale šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2009 m. gegužės 15 d. įsakymas Nr. 3D-357 „Dėl Prekybos savos gamybos žemės ūkio ir maisto produktais viešose vietose rekomendacijų aprašo“ (Žin., 2009, Nr. 61-2443)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужно решить контрольную?

Look at other dictionaries:

  • Erzeugnisse nichttierischen Ursprungs — negyvūniniai maisto produktai statusas Aprobuotas sritis negyvūninio maisto gamyba ir prekyba apibrėžtis Iš augalų ir (ar) jų dalių gauti produktai, naudojami maistui: augalai ir jų dalys, javai, valgomosios daržovės, valgomieji vaisiai, uogos,… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • products not of animal origin — negyvūniniai maisto produktai statusas Aprobuotas sritis negyvūninio maisto gamyba ir prekyba apibrėžtis Iš augalų ir (ar) jų dalių gauti produktai, naudojami maistui: augalai ir jų dalys, javai, valgomosios daržovės, valgomieji vaisiai, uogos,… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • produits d'origine non animale — negyvūniniai maisto produktai statusas Aprobuotas sritis negyvūninio maisto gamyba ir prekyba apibrėžtis Iš augalų ir (ar) jų dalių gauti produktai, naudojami maistui: augalai ir jų dalys, javai, valgomosios daržovės, valgomieji vaisiai, uogos,… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”